Obřad

Obřad v klášterním kostele na Komenského náměstí (viz mapa) začne ve 13:30, tedy o půl druhé.

Obřad proběhne podle katolické liturgie, bez eucharistické modlitby (to znamená, že nebude „přijímání“). Co se týká toho, kdy si máte sednout a stoupnout, to vám vždycky někdo napoví – není důvod se ničeho obávat, přijďte – rádi vás uvidíme. Rádi uvidíme i vaše děti, i pokud jsou velmi malé. Ničeho jako „rušení“ se vážně neobáváme, naopak, budeme z vás mít o to větší radost.

Prosíme Vás o to, abyste (až na pověřené výjimky) nechali fotografování až na dobu po obřadu. Chápeme, že selfíčko s nevěstou či ženichem, právě když jdou k oltáři, je lukrativní komodita. Prosíme ale, nechte si ji z lásky k nám ujít. Vyfotíme se spolu potom, čestný indiánský. Na fotkách z obřadu chceme vidět vaše tváře, nikoli vaše (jistě krásné) telefony.

Barča považuje za nutné sdělit zejména dámám, že pokud některá touží přijít v bílé, protože se v ní prostě dobře cítí, ať v ní klidně přijde, Barče je to šumák.

Oslavování a veselení

Po obřadu se začíná slavit. Přesuneme se do modlitebny církve bratrské zvané Archa v Polabinách (Lonkova 512), kde od 16:00 do 19:00 probíhá zábavný program společně s vynikajícím pohoštěním. Všichni jste zde srdečně zváni.

Pro zvané pak od 19:00 pokračuje zábava v nedaleké restauraci Fregata. Můžete se těšit na speciální Barčou vybraný playlist.

Pokud k Vašemu oznámení nebyla připojena pozvánka k závěrečnému veselení se ve Fregatě, a domníváte se, že u něčeho takového musít být, ozvěte se a domluvíme se.