Základní info:

Marek se narodil do tehdy dvojčlenné rodiny, která poté migrovala ze Slovenska na západ do východních Čech. Rodinka se následně rozrostla na šestičlennou a dosáhla věhlasu ve všech důležitých kruzích.

Vystudoval mladší, liberálnější a Výbornější pardubické gymnázium. Bakalářské studium absolvoval na Přírodovědecké fakultě UK v Praze v programu Geografie. Na stejném místě nyní pracuje na svém magisterském titulu. Neptejte se ho, co pak bude dělat. Zeptejte se svého nejbližšího známého, ten už se ho na to určitě ptal.

Barča v závodě o prvorozenství skončila na krásném druhém místě (výsledková listina má mimochodem i třetí příčku). Díky mamince a tatínkovi a jejich péči měla celý život perfektní zázemí a chytila u nich nemoc, která se projevuje sžíravou touhou vytvářet takové prostředí i pro jiné.

Vystudovala starší a konzervativnější pardubické gymnázium. V Praze se snaží kvalifikovat v oboru sociální a charitativní práce. Až bude velká, chtěla by být sociální pracovnicí – klidně se ptejte.

Po svatbě plánují pokračovat ve studiích a bydlet v Praze. Rádi by se však do Pardubic co nejdřív vrátili, pokud to nevyjde, tak Marek tam chce být alespoň pochován. Barča chce být pohřbena tam, kde Marek.

Vlastnosti, charakteristiky:

Je málomluvný. Pokud nemáte připraveno dostatek otázek, které s ním chcete probírat, raději za ním ani nechoďte. Pokud se otázky týkají sportu či aut, zvažte, zda s ním skutečně chcete mluvit a zda mu vůbec chcete jít na svatbu. Vždy ho ovšem potěší sklenka whisky a lidé, kteří se zajímají o město, kde bydlí.

Barču uslyšíte mluvit častěji než Marka, ne však o tolik. Když něco řekne, mrzí jí to pak čtyři hodiny. Jedinou výjimkou je slůvko „Ano“. Má ráda, když jsou na sebe lidé hodní. Potěší jí jakékoliv množství sladkostí.

Společné:

Oba tráví neúměrné množství času hraním počítačových her po síti, zvláště pak té s názvem Age of Empires 2. Barča nejradši hraje za zelené Španěly. Marek rád svoji národnost střídá.
Jejich životním cílem je mít dvě místností; jednu plnou knih a druhou plnou deskových her.
Shodnou se na názoru na zvířatech, který zní asi takto: „Nemáme rádi, když trpí, ale odmítáme se jich dotýkat.“

Nedávno podlehli kouzlu sushi, které tak v současnosti vede hitparádu jejích oblíbených jídel.
Ona má ráda zelenou (ne to pití), on oranžovou… najít oblíbený obchodní řetězec (jeden z důležitých ukazatelů toho, zda jsou si dva lidé souzeni) tak nebylo těžké.
Jejich společná oblíbená franšíza je Bažeterie Bulvár. Jejich společná oblíbená a zároveň finančně dostupná franšíza je velké slavné žluté M, a to v čase, kdy se hází jejich slevové kupony do schránek (Barča si stejně vždycky dá jen zmrzlinu s lentilkami).
Oba nemají rádi velké oslavy, zvláště pak ty, kde jsou středem pozornosti.
Oba zbožňují hromadnou dopravu. Pravda je, že zatím nemají moc zkušeností s nošením velkých nákupních tašek.

Odlišné:

Zatímco Barča je hrdým propagátorem kontaktních čoček, Marek je zastáncem brýlí. Tato zásadní neshoda přinese v budoucnosti ještě mnoho konfliktů.

 Chtěli jste to vědět?

Marek a Barča